Sekot līdz
Liqui Moly
9.11 Eur
Līme spoguļu pielīmēšanai 1ml Art. 6194

Īpašības

Anaeroba līme ar augstu adhēzijas spēju un paliktni neilona sietiņa veidā, kuru var izmantot spoguļa nostiprināšanai, kas arī vienlaicīgi ir līmes katalizators. Izstrādāts speciāli spoguļa metālisko stiprinājumu pielīmēšanai pie vējstikla, kā arī metālisko daļu pielīmēšanai pie automobiļa sānu logiem. Līmes pamatne kompensē virsmu izplešanos temperatūras rezultātā, līdz ar to nodrošinot savienojuma izturību. Prioritātes: augsta noturība pret triecieniem, ilgstoša izturība, ātra sacietēšana. 

Izmantošana

Salīmējamām virsmām jābūt sausām, kā arī attīrītām no netīrumiem, taukiem un eļļas. Attīrīšanai ieteicams lietot attīrītāju un atšķaidītāju  Liqui Moly, artikuls 6130.

Neilona praimera izmērs tiek nogriezts atbilstoši spoguļa līmējamai daļai (kronšteinam). Līme tiek uzklāta detaļai, virs līmes tiek uzlikts izgrieztais neilona praimeris. Pēc tam detaļu pielīmē marķējuma vietā uz stikla un tur piespiestu apm. 2 minūtes. Pēc 15 minūtēm,kad līme sacietējusi un ir izturīga, var montēt spoguli uz kronšteina.