Sekot līdz
Liqui Moly
19.92 Eur
Transmisijas eļļa TOP TEC ATF 1400 1L Art. 3662

Īpašības

Top Tec ATF 1400 – sintētiska augstas kvalitātes transmisijas eļļa jaunās paaudzes automātikai. Speciāli paredzēta izmantošanai CVT variatoros ar siksnu, kura sastāv no tērauda posmiem. Sintētiskās bāzes eļļas un augstvērtīgas piedevas nodrošina vislabāko aizsardzību pret putu veidošanos, kas ir svarīgi CVT pārnesumu mehānismos. Piemīt lieliska stabilitāte pret novecošanu un oksidāciju.  Top Tec ATF 1400 ir pārbaudīta un droša, tā ir pārbaudīta aotomobiļu Autotronic Mersedes-Benz A un B klases pārnesumu mehānismos, kā arī automašīnu  Multitronic Audi automātiskajos pārnesumu mehānismos.

Izmantošana. 

Speciāli paredzēta izmantošanai CVT variatoros ar siksnu, kura sastāv no tērauda posmiem.  Pievērsiet uzmanību agregātu vai transportlīdzekļu ražotāju specifikācijām un prasībām. Maksimāla efektivitāte tiek nodrošināta  tikai izmantojot produktu nesajauktā veidā. 

Specifikācijas un apstiprinājumi

Audi/ VW G 052 180; MB 236.20; Ford CVT30 / MERCON® C; Ford CVT23; Toyota TC; Hyundai SP-III; Kia SP III; Mitsubishi SPIII; Mitsubishi CVTF-J1; Nissan NS-2; Honda HMMF; Subaru NS-2 / Lineartronic CVTF; Mini Cooper (EZL 7/99); Suzuki TC / NS-2 / CVT Green 1; GM / Saturn DEX-CVT; Dodge NS-2 / CVTF+4; Jeep NS-2 / CVTF+4 ; Примечание!: не предназначен для трансмиссии вариатор (гибрид) (в т.ч. Honda, Ford)!;